З 30.08.2021г. Відкриття нової точки видачі на правому березі.

вул. Гарматна 16/85, кв. 41.
Вхід з вулиці, 3й під'їзд за відділом видачі зброї.
Графік роботи: пн. - пт .: з 9.30 до 18.00.

+38 (067) 708-54-47
+38 (063) 99-88-638

МИ ПРАЦЮЄМО!!!
На бульварі Перова 30, кв 32.
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00
Субота з 10.00 до 14.00

Гарматна відновлює роботу з 25.07.22
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00

Якщо ви запізнюєтесь, наберіть і Вас зачекають!

Актуальність цін уточнюйте по телефону!

Пилососи

На сьогоднішній день існує декілька категорій пилососів: класичні пилососи (з мішком для пилу) для вологого і сухого прибирання, пилососи з аквафільтром і пилососи без мішка для збору пилу (контейнерні). Кожен з цих видів має широкий модельний ряд. З цього при виборі запчастин обов'язково звертайте увагу на виробника (марка, бренд) і на модель пилососа, тоді у Вас не виникне сумнівів при виборі деталі. Приємних покупок!

Так само приймаємо заявки на замовлення. Термін виконання таких замовлень від 2-х днів до 4-х тижнів. Залежно від марки (бренду) пилососа.

Предмети, які всього століття тому вважалися розкішшю і статусними речами, сьогодні настільки повсякденні, що є практично у кожного. Перші пилососи могли собі дозволити тільки дуже багаті люди, а використання цих пристроїв і поводження з ними вимагало окремого навчання. Сучасна техніка для прибирання компактна і елегантна, проста в управлінні і багатофункціональна, корисна і економить величезну кількість часу на якісне прибирання. Ось тільки іноді виходить з ладу.

Виробники по-справжньому якісного побутового обладнання прагнуть зробити його досить міцним і довговічним для багатьох років комфортної роботи. Саме тому неполадки в їх функціонуванні рідко означають серйозну проблему. Повернути вірного помічника в непростих домашніх справах допоможуть грамотно підібрані вузли і елементи, які можна замінити. Вибравши вірні запчастини для пилососа, послуги з ремонту пилососів можна зробити набагато більш економічними, а іноді - і зовсім непотрібними, оскільки багато деталей можна замінити самостійно.

Як зрозуміти, що стали абсолютно необхідними запчастини для пилососа, а послуги з ремонту пилососів - це якраз те, що потрібно саме зараз? Крім того, що прекрасно працювала техніка просто відмовляється включатися, можуть з'явитися і інші проблемні ознаки: сторонні запахи, невластиві робочого стану шуми, всмоктування пилу припинилося, а окремі ділянки корпусу стали надмірно нагріватися.

Якщо причина проблем не виявляється відразу, самим раціональним рішенням буде звернення до профільного фахівця-ремонтникові. Він практично відразу виявить «вузьке місце» і допоможе підібрати всі необхідні в даній конкретній ситуації запчастини для пилососа, і послуги з ремонту пилососів при такому підході будуть надані оперативно і на високому якісному рівні.

Найпоширенішою проблемою більшості моделей стають їх ключові елементи - електричні двигуни. Саме вони забезпечують рух повітря в цих пристроях: їх робота формує розріджений обсяг повітря, завдяки чому виникає потужних вхідний потік і повітряна маса втягує в корпус пил і дрібне сміття. Все це потім осідає в пилозбірника, які стають другою за частотою проблемним елементом. Зазвичай вони реалізовані або у вигляді мішка, або як контейнер для пилу. І те, і інше - це фактично теж запчастини для пилососа, послуги з ремонту пилососів з якими можна цілком самостійно і зробити.

Незалежно від того, який елемент вийшов з ладу - вибирати деталі на заміну і обслуговувати будь-яку техніку потрібно з розумінням.

Стаття зроблена на замовлення сайту http://remkomplekt.kiev.ua/

ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок - п'ятниця : з 9.00 до 18.00
  • Субота: з 10.00 до 14.00
  • Неділя: вихідний
Графік роботи:
  • Пн. - пт .: з 9.30 до 17.00
  • Сб., Нд.: вихідний
Телефони для зв'язку:
Консультація безкоштовна!
Яндекс.Метрика