За цінами та наявністю дзвоніть та уточнюйте. Сайт у режимі реального часу не оновлюється.

Пароварка

(Код: 63216621)
450 грн.
Виробник: BRAUN
Застосовується для моделей: Multiquick 3, MultiGourmet
Купити Детальніше

Пароварка - незамінний помічник на кухні. З її допомогою можна приготувати багато смачних і корисних страв з овочів, грибів, м'яса, риби, круп. Така техніка дозволяє не тільки готувати без жиру, але і підігрівати продукти і стерилізувати посуд (дитячі пляшечки для годування, наприклад). Пароварка рівномірно варить продукти, не пересушує їх і зберігаючи більшість вітамінів. До того ж вона займає мінімум місця на кухні, проста в експлуатації і управлінні.

Вибрати пароварку досить просто, головне, визначитися з типом управління. Розрізняють механічний і електронний способи. Моделі з механічним управлінням більш прості у використанні, ніж електронні. Основна перевага електронних - розширений функціонал.

Потужність пароварок коливається в діапазоні 400-2000 Вт. Чим могутніше техніка, тим швидше обробляються продукти. Однак, щоб купити пароварку, не слід орієнтуватися тільки на потужність, основний критерій вибору - ваші потреби. Важливо враховувати кількість ярусів (кошиків) і їх обсяг. Для тих, що готує часто і багато, краще вибирати техніку на три яруси з об'ємом 3-4 літри кожен. Для готування на 1-2 персони можна купити одноярусну пароварку з потужністю до 500 Вт.

Щоб така кухонна техніка прослужила якомога довше, необхідно дотримуватися норм технічної безпеки. Неналежне використання обладнання може призвести до травм персоналу або пошкоджень техніки. Перед використанням обладнання важливо уважно прочитати інструкцію по експлуатації та монтажу і слідувати цим нормам.

У процесі використання деталі пароварки можуть приходити в непридатність. Щоб не довелося міняти техніку на нову, можна просто замінити зламану деталь. Важливо вибирати запчастини до конкретної моделі і типу вироби, які вказуються на наклейці або на інструкції по експлуатації. Комплектуючі до техніки можна купити в нашому магазині або замовити онлайн.

Запчастини до пароварці повинні бути оригінальними, що забезпечить подальшу справну роботу техніки. Ми гарантуємо якість нашої продукції. У нашому магазині доступні до продажу виключно оригінальні деталі до пароварок.

ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок - п'ятниця : з 9.00 до 17.00
  • Субота: з 10.00 до 14.00
  • Неділя: вихідний
 
Телефони для зв'язку:
Яндекс.Метрика