З 30.08.2021г. Відкриття нової точки видачі на правому березі.

вул. Гарматна 16/85, кв. 41.
Вхід з вулиці, 3й під'їзд за відділом видачі зброї.
Графік роботи: пн. - пт .: з 9.30 до 18.00.

+38 (067) 708-54-47
+38 (063) 99-88-638

МИ ПРАЦЮЄМО!!!
На бульварі Перова 30, кв 32.
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00
Субота з 10.00 до 14.00

Гарматна відновлює роботу з 25.07.22
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00

Якщо ви запізнюєтесь, наберіть і Вас зачекають!

Актуальність цін уточнюйте по телефону!

Мікрохвильовки, СВЧ

СВЧ стала незамінною на нашій кухні. В даному розділі Ви зможете знайти найбільш популярні запчастини для мікрохвильовок найбільш популярних брендів SAMSUNG, LG, DAEWOO, ZANUSSI.

СВЧ не такий складний прилад як здається на перший погляд. За цим якщо ви знаєте несправність мікрохвильовій печі, вже пів справи зроблено!

Найбільш популярні несправності СВЧ

1. Не гріє - тут кілька варіантів розвитку подій:

а) вийшов з ладу магнетрон;

б) вийшов з ладу високовольтний діод;

в) вийшов з ладу масляний конденсатор;

2. Не вмикається або не можливо встановити програму

- несправний модуль управління (плата управління)

3. Не включається, взагалі

- згорів високовольтний запобіжник

4. Іскриться при роботі (всередині)

- слюда (слюдная пластина)

5. Запах горілого пластику і дим з задньої стінки

- трансформатор

6. Тарілка не обертається

- двигун тарілки вийшов з ладу

7. Не працює Гриль НВЧ

- прогорів тен гриля

Так само приймаємо заявки на замовлення. Термін виконання таких замовлень від 2-х днів до 4-х тижнів в залежності від Бренда (марки) СВЧ

Одним з найцінніших ресурсів більшості жителів сучасних міст стало час. До його кількості не можна абсолютно нічого додати, а ось витрачається воно дуже масштабно: розташована далеко т будинки робота, не сильно поспішає транспорт, очікування в чергах і пробках залишають кожному не так вже й багато для самого себе. Саме тому потрібно ставитися до нього максимально ефективно і за мінімум часу робити максимум корисних речей. І коли мова йде про те, щоб максимально оперативно розморозити продукти, зігріти заздалегідь приготоване смачна страва і навіть створити швидкий і корисний обід - мікрохвильова піч виявляється незамінною.

Вічну техніку поки ще ніхто не винайшов, тому з ладу виходить навіть продукція всесвітньо відомих і надійно зарекомендували себе брендів - старіють деталі, позначаються пошкодження і неправильна експлуатація. Однак кидатися за новим придбанням відразу - не потрібно, адже проблему здатний вирішити оперативний ремонт мікрохвильовки, запчастини до СВЧ для якого можна відшукати в інтернет-магазині.

Швидке і повноцінне відновлення функціоналу цього корисного, а нерідко - навіть необхідного для багатьох обладнання будь-яких його модифікацій, якісний і надійно виконаний ремонт мікрохвильових печей можливий тільки тоді, коли запчастини до цих СВЧ-приладів підібрані з розумінням. Найрозумнішим в їх виборі буде спиратися не думка професіоналів ремонтного справи, які завжди підкажуть, які запчастини для мікрохвильовки повинні бути виключно брендовими, а які можна і навіть потрібно замінити аналогами інших виробників. Їх довгостроковий досвід в цих питаннях дозволить надати кожному найефективніші рішення, за допомогою яких буде виконаний відмінний ремонт мікрохвильовки, запчастини до СВЧ буду підібрані ідеально, і несправний прилад буде відремонтовано часто прямо на місці.

Як правило, є три критерії, за якими роботу з мікрохвильовими СВЧ-печами довіряють цілком конкретним майстрам або фірмам. Вони роблять роботу гарантовано якісно, ​​проводять його нерідко в домашніх умовах і в зручний час, а весь обсяг роботи роблять оперативно і не створюючи черг.

Якщо проведена точна діагностика, нерідко можна навіть своїми силами провести повноцінний і швидкий ремонт мікрохвильовки, запчастини до СВЧ для якого були вірно і повністю підібрані в нашому магазині.

Стаття зроблена на замовлення сайту http://remkomplekt.kiev.ua/

 
ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок - п'ятниця : з 9.00 до 18.00
  • Субота: з 10.00 до 14.00
  • Неділя: вихідний
Графік роботи:
  • Пн. - пт .: з 9.30 до 17.00
  • Сб., Нд.: вихідний
Телефони для зв'язку:
Консультація безкоштовна!
Яндекс.Метрика