З 30.08.2021г. Відкриття нової точки видачі на правому березі.

вул. Гарматна 16/85, кв. 41.
Вхід з вулиці, 3й під'їзд за відділом видачі зброї.
Графік роботи: пн. - пт .: з 9.30 до 18.00.

+38 (067) 708-54-47
+38 (063) 99-88-638

МИ ПРАЦЮЄМО!!!
На бульварі Перова 30, кв 32.
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00
Субота з 10.00 до 14.00

Гарматна відновлює роботу з 25.07.22
Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00

Якщо ви запізнюєтесь, наберіть і Вас зачекають!

Актуальність цін уточнюйте по телефону!

Холодильники

Відремонтувати холодильник коштує, звичайно, дешевше, ніж купувати новий, але для цього теж потрібні чималі гроші. Максимально відсунути в часі момент необхідності ремонту цього корисного в господарстві пристрої допоможе дотримання простих правил.

Включати свежепріобретенном агрегат в електромережу слід лише після видалення всієї упаковки і кріплень, що використовувалися при транспортуванні. Включати прилад, перевозився в горизонтальному положенні, можна лише після чотирьох годин після установки агрегату в вертикальне положення і розпакування - за цей час всі системи прийдуть в норму.

Перш ніж включати агрегат в мережу, необхідно акцентувати увагу на напрузі і частоті струму, що містяться на заводський марці вироби - вони повинні відповідати аналогічним показникам електромережі тієї країни, де апарат використовується, а використовувати холодильник потрібно лише за призначенням.

 

Важливо, щоб розетка, що забезпечує електроживлення агрегату, була заземлена, інакше будуть потрібні запчастини до холодильника, ремонт стане необхідністю. Якщо пошкодився електричний провід, слід замінити провід, щоб не здивуватися струмом. Заміну дроти рекомендується довіряти фахівцеві.

Якщо апарат вийшов з ладу, слід звернутися до кваліфікованих фахівців. Довіряти ремонт холодильника потрібно тільки досвідченим майстрам - це виключить ризик того, що агрегат виявиться небезпечним у використанні.

Розморожувати агрегат і очищати морозильну камеру слід строго по інструкції, рекомендованої виробником. Для прискорення процесу розморожування не можна використовувати механічні пристосування, які не вказані в рекомендації виробника.

Не можна ставити всередину апарату електричні пристосування, які не рекомендовані виробником. Бажано, щоб приміщення, в якому буде експлуатуватися холодильник, було опалювальним, а ось прибудова під навісом, гараж на складі, надвірна споруда та подібні споруди не є придатними місцями для використання агрегату.

Якщо не дотримуватися рекомендацій щодо належної експлуатації, то не допоможуть ніякі запчастини для холодильників, ремонт холодильника на безкоштовній основі може стати неможливим. Адже сервісний центр може відмовити вам у праві на безкоштовне обслуговування під час гарантії. Для ремонту холодильника необхідно запрошувати тільки кваліфікованого фахівця.

Стаття зроблена на замовлення сайту http://remkomplekt.kiev.ua/

 
ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок - п'ятниця : з 9.00 до 18.00
  • Субота: з 10.00 до 14.00
  • Неділя: вихідний
Графік роботи:
  • Пн. - пт .: з 9.30 до 17.00
  • Сб., Нд.: вихідний
Телефони для зв'язку:
Консультація безкоштовна!
Яндекс.Метрика