За цінами та наявністю дзвоніть та уточнюйте. Сайт у режимі реального часу не оновлюється.
Виробник

Кавоварки

(Код: T35110)
210 грн.
Виробник: DELONGHI-KENWOOD
Оригінал. Для кавоварок DELONGHI.
Купити Детальніше
(Код: MS-620354)
185 грн.
Виробник: KRUPS
Фільтр для кави (2 порції)
Купити Детальніше
(Код: ULKA 28)
516 грн.
Виробник: UNIVERSAL
Купити Детальніше
(Код: ULKA 54)
516 грн.
Виробник: UNIVERSAL
Купити Детальніше
(Код: ULKA 48)
516 грн.
Виробник: UNIVERSAL
Купити Детальніше
(Код: ULKA 65)
516 грн.
Виробник: UNIVERSAL
Купити Детальніше
(Код: 6032107600)
Недоступний
100 грн.
Час доставки: 3-4 тижні
Виробник: DELONGHI-KENWOOD
Фільтр для кави (2 порції)

ипити чашку ароматної кави - необхідний ранковий ритуал багатьох людей. Необов'язково поспішати перед роботою чи навчанням в найближчу кав'ярню, адже можна зробити улюблений напій і вдома.

Приготувати капучино, латте, еспресо на своїй кухні дуже просто за допомогою спеціального обладнання. Кавові та кавоварки не обіймаю багато місця, зручні в експлуатації, до того ж доступні в різних цінових категоріях. Виділяють такі типи кавоварок і кавоварок:
Кавоварки крапельного типу (фільтраційні) представлені широким вибором моделей. Такі кавоварки дуже популярні завдяки зручності в експлуатації. Принцип роботи такого обладнання полягає в наступному: вода, нагріта до 95 С, стікає на перемелений кави, який знаходиться в сітчастому фільтрі. Регулювати міцність напою дуже просто - достатньо поміняти фільтр.
Кавоварки еспресо (ріжкового типу) діляться додатково на 2 типу: високого тиску (помпові) і низького тиску (бойлерні). Принцип роботи таких кавоварок: напій вариться шляхом проходження води або пари під тиском через мелену каву. Тільки помпова кавоварка може приготувати класичний еспресо.
Гейзерні кавоварки розраховані на приготування певної кількості чашок кави. Конструкція таких кавоварок складається з посудини, розділеного перегородками. Вода, що витісняється під тиском пари, піднімається з нижнього відсіку в верхній через відділення з меленою кавою, дозволяючи приготувати ароматний напій, що бадьорить.
Комбіновані кавоварки дозволяють приготувати близько літра кави крапельним способом і чашку еспресо.

В процесі експлуатації або при недотриманні певних правил використання обладнання приходять в несправність запчастини кавоварок і кавоварок. Купити комплектуючі можна в нашому магазині. У каталозі запчастин до кавоварок представлені такі товари:
- фільтри для кави;
- помпи для кавоварок;
- інші деталі.

Продаж запчастин і аксесуарів до кавоварок і кавових машин здійснюється в магазині і онлайн. Доставка по Києву і всій Україні. Купити комплектуючі можна для продукції різних брендів: Krups, Delonghi, Adler, Amica, Aurora, Beko, Braun, Electrolux, Gorenje, Hilton, Philips, Russell Hobbs, Saturn, Tefal, Vitek та ін.

ГРАФІК РОБОТИ:
  • Понеділок - п'ятниця : з 9.00 до 17.00
  • Субота: з 10.00 до 14.00
  • Неділя: вихідний
 
Телефони для зв'язку:
Яндекс.Метрика